Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lux
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Het Klooster
Nuenen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Capitole
Gent
C.C. De Borre
Bierbeek
Arsenaal Theater
Vlissingen
Werftheater
Utrecht
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Concordia
Enschede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Prinsenhof
Best
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
In de Brouwerij
Asten
Het Klooster
Woerden
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Reggehof
Goor
CK Theater
Roermond
Capitole
Gent
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de wildeman
Linschoten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Kik
Elst
Theater Concordia
Enschede
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Scagon theater
Schagen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
Podium Vlieland
Vlieland
Nova Kiel
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Gigant
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
De Kattendans
Bergeijk
Capellenborg Theater
Wijhe
C.C. Palethe
Overpelt
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. De Meent
Alsemberg
Parktheater
Eindhoven
donderdag 25 oktober 2012
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 26 oktober 2012
Ellen Dikker - Horten en stoten
Werftheater, Utrecht
20:30
Murth Mossel Gunstige ligging t.o.v. van de wereld
Tropentheater, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Spiegel, Zwolle
Kamagurka - Sprook
Theater de Schalm, Veldhoven
Schudden - We vieren het maar
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Theater Concordia, Enschede
Thijs Maas - Concert
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater 't Pand, Gorinchem
Op Sterk Water - Alfa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
SplotsZ, Roelofarendsveen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Enge Buren - Reuring
S.C.C. De Enck, Oirschot
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Van nature
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Leidse Schouwburg, Leiden
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Roelofs
In de Brouwerij, Asten
Henry van Loon - Electropis
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
André Manuel - Bonzaai!!!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Flint, Amersfoort
Ali B - Ali geeft antwoord
Figi Theater, Zeist
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
De Reggehof, Goor
Marco Roelofs
CK Theater, Roermond
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
zaterdag 27 oktober 2012
Ellen Dikker - Horten en stoten
Werftheater, Utrecht
Poolvogel - Poolvogel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de wildeman, Linschoten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater de Schuur, Zevenbergen
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Purmaryn, Purmerend
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater De Omval, Diemen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Kik, Elst
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Theater Concordia, Enschede
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Achterom, Hilversum
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Schudden - We vieren het maar
Spant!, Bussum
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Almere, Almere
Berry Lussenburg - Verwhard
Scagon theater, Schagen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Comedy Kitchen
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podium Vlieland, Vlieland
Silvester Zwaneveld - In de lift
Nova Kiel, Antwerpen
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Het Veur Theater, Leidschendam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart - Matennaaiers
Gigant, Apeldoorn
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Figi Theater, Zeist
Jandino Asporaat - De Revue
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Capellenborg Theater, Wijhe
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Palethe, Overpelt
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Meent, Alsemberg
zondag 28 oktober 2012
Theo Maassen - Met alle respect
Parktheater, Eindhoven