Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Hoftheater
Raalte
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
Bon theater
Medemblik
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Neede
Neede
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
Witte Theater
IJmuiden
Schuur
Haarlem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TheAtriuM
Mechelen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Concordia
Enschede
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultura
Ede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 30 september 2016
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 01 oktober 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 03 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
dinsdag 04 oktober 2016
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 05 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
donderdag 06 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss