Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Musis
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
16:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Schavuit
Zeist
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Klooster
Woerden
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Warande
Turnhout
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zaterdag 14 februari 2015
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Zaantheater, Zaandam
20:30
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Roué Verveer - Ff wat anders
Musis, Arnhem
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Urbanus Zelf!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zondag 15 februari 2015
16:00
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
maandag 16 februari 2015
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 17 februari 2015
20:00
Ali B beken(d)t
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater de Griffioen, Amstelveen
14:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 18 februari 2015
20:15
Ali B beken(d)t
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Agnietenhof, Tiel
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
Daniël Arends - Carte Blanche
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Liberg - ATTACCA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 19 februari 2015
20:15
Ali B beken(d)t
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Anuar - Integer
Het Klooster, Woerden
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - ATTACCA
De Warande, Turnhout
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Howard Komproe
P60, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Vorstin, Hilversum
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Urbanus Zelf!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Leidse Schouwburg, Leiden
vrijdag 20 februari 2015
20:00
Ali B beken(d)t
Orpheus, Apeldoorn
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Flint, Amersfoort
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Achterom, Hilversum
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon | Sluimer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Spant!, Bussum
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Singer Theater, Laren
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn