Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Bres
Leeuwarden
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Koningshof
Maassluis
Kulturhus Holten
Holten
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Werftheater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater De Verbeelding
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Amicitia Theater
Sneek
C.C. Palethe
Overpelt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Scala Helmond
Helmond
Scheldetheater
Terneuzen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
Posthuis Theater
Heerenveen
Prismare
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zinin
Nijverdal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. De Werft
Geel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Genk
Genk
De Boodschap
Rijen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 10 november 2012
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Bres, Leeuwarden
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Henry van Loon en Jo
Effenaar, Eindhoven
Poolvogel - Poolvogel
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Veur Theater, Leidschendam
Carolien Borgers - Happy End
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Koningshof, Maassluis
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kulturhus Holten, Holten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Achterom, Hilversum
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Carrousel, Ommen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Werftheater, Utrecht
zondag 11 november 2012
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 12 november 2012
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Lochem, Lochem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 13 november 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Youp van 't Hek
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 14 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Amicitia Theater, Sneek
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Palethe, Overpelt
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Jandino Asporaat - De Revue
Scala Helmond, Helmond
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Purmaryn, Purmerend
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 15 november 2012
Silvester Zwaneveld - In de lift
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Burgerweeshuis, Deventer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Woerden
Piepschuim
Het Klooster, Nuenen
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kamagurka - Sprook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podium 't Beest, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers Oudejaarsconference 2012
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Boerderij, Huizen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Winsinghhof, Roden
Carolien Borgers - Happy End
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Enge Buren - Reuring
Theater Zinin, Nijverdal
vrijdag 16 november 2012
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Poolvogel - Poolvogel
BREStheater, Brielle
Marco Roelofs
C.C. De Werft, Geel
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ali B - Ali geeft antwoord
C.C. Genk, Genk
Enge Buren - Reuring
De Boodschap, Rijen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam