Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Markant Uden
Uden
Theater Idea
Soest
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Spil
Roeselare
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Den Blank
Overijse
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater Carrousel
Ommen
CulturA & Zo
Nootdorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
woensdag 27 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Plomblom, Ninove
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Wigwam
Deventer Schouwburg, Deventer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Posttheater, Arnhem
Philippe Geubels
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
Theaterhotel Almelo, Almelo
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 28 februari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Anuar - Vastberaden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Electropis
Theater Idea, Soest
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - Het grijze gebied
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Theatergroep Oeloek
Podium 't Beest, Goes
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Molenberg, Delfzijl
Yora Rienstra - We maken er wat van
Chassé Theater, Breda
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werf, Aalst
Karin Bruers - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 01 maart 2013
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort