Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
City Theater
Schijndel
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Taverne
Bergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
C.C. Stroud
Putten
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
Theater Ludens
Voorburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Zwaan
Uitgeest
City Theater
Schijndel
C.C. De Kei
Reusel
dinsdag 27 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 29 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 30 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 31 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel