Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
't Spul
Schiedam
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bon theater
Medemblik
De Domijnen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
15:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Muzeval
Emmen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Lux
Nijmegen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
So What!
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
De hoogte
Winsum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 26 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 27 februari 2016
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 februari 2016
15:00
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
dinsdag 01 maart 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
woensdag 02 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 03 maart 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Den heuvel, Alphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Flint, Amersfoort
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 04 maart 2016
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Comedy Kitchen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn