Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Flint
Amersfoort
De Poorterij
Zaltbommel
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Kulturhus
Borne
Het Klooster
Woerden
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
CK Theater
Roermond
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 4en1
Breukelen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Eendracht
Gemert
Musis
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Reimerswaal
Rilland
De Kattendans
Bergeijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Omval
Diemen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Dorpstheater Wormer
Wormer
Koningshof
Maassluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Beun
Heiloo
Arsenaal Theater
Vlissingen
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 22 maart 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 24 maart 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 25 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam