Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Martiniplaza
Groningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Amicitia Theater
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Scala Helmond
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Martiniplaza
Groningen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Klooster
Nuenen
Theater Zinin
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
Prismare
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Boodschap
Rijen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Landgraaf
Landgraaf
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
C.C. Genk
Genk
C.C. De Werft
Geel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
zaterdag 10 november 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Meervaart, Amsterdam
zondag 11 november 2012
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
DeLaMar, Amsterdam
maandag 12 november 2012
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Lochem, Lochem
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
dinsdag 13 november 2012
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Youp van 't Hek
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 14 november 2012
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podium Vlieland, Vlieland
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Amicitia Theater, Sneek
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jandino Asporaat - De Revue
Scala Helmond, Helmond
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Beun, Heiloo
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Muzeval, Emmen
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater PePijn, Den Haag
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 15 november 2012
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers Oudejaarsconference 2012
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Carolien Borgers - Happy End
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim
Het Klooster, Nuenen
Enge Buren - Reuring
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Boerderij, Huizen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Electropis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kappen, Haaksbergen
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podium 't Beest, Goes
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Kamagurka - Sprook
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Burgerweeshuis, Deventer
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 16 november 2012
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Rot - De grote Jan Rot show
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Enge Buren - Reuring
De Boodschap, Rijen
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wilko Terwijn
De Klif, Nijmegen
Kamagurka - Sprook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Harmonie, Leeuwarden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Landgraaf, Landgraaf
Eric Koller - Fire in the hole
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Martiniplaza, Groningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim
Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Ali geeft antwoord
C.C. Genk, Genk
Marco Roelofs
C.C. De Werft, Geel
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Koornbeurs, Franeker