Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Reehorst
Ede
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
P3
Purmerend
15:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Cultura
Ede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 16 december 2015
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 17 december 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
vrijdag 18 december 2015
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Reehorst, Ede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 19 december 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Harmonie, Leeuwarden
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B - Je Suis Ali
De Smeltkroes, Maarheeze
Ton Kas - JABROER
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alex Roeka - Voort!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Mythe, Goes
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Omval, Diemen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim - Op recept (reprise)
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 december 2015
Vincent Bijlo
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
P3, Purmerend
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
maandag 21 december 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 22 december 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Veste, Delft
woensdag 23 december 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend (Oudejaars 2015)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 26 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel