Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Holstohus
Olst
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Schakel
Gilze
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Reehorst
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Schalm
Assen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 11 december 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cpunt Theater, Hoofddorp
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Piepschuim - Op Recept
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Jan van Besouw, Goirle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 14 december 2015
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 16 december 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 17 december 2015
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray