Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
Theater Concordia
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
NTGent
Gent
Podium Boxtel
Boxtel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Theater de Speeldoos
Baarn
Kaleidoscoop
Mortsel
C.C. De Steiger
Menen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
De Toegift
Den Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
NTGent
Gent
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Kluit
Zeewolde
Amicitia Theater
Sneek
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Merksem
Merksem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
donderdag 07 februari 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 08 februari 2013
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
zaterdag 09 februari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
Schudden - We vieren het maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
Silvester Zwaneveld - In de lift
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Diederik van Vleuten
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam
zondag 10 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen