Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:30
So What!
Gouda
NTGent
Gent
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Stroud
Putten
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
NTGent
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Concordia
Enschede
Theater De Muzeval
Emmen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Kaleidoscoop
Mortsel
C.C. De Steiger
Menen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
NTGent
Gent
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kluit
Zeewolde
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater De Storm
Winterswijk
woensdag 06 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 07 februari 2013
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 08 februari 2013
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 09 februari 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk