Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Diligentia
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Tramwerkplaats
Winschoten
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Munttheater
Weert
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
The Hub for Expats
Eindhoven
14:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Proeflokaal Belgie
Almelo
Café The Florin
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
RAAF
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
vrijdag 13 september 2013
20:00
Dolf Jansen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lebbis
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 14 september 2013
20:00
Emilio Guzman
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Thomas van Luyn
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Javier Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Guido Weijers - V
Jan van Besouw, Goirle
20:00
De Hyena's
Prismare, Enschede
20:00
Comedy Night: Stefan Pop + Tim Fransen
Effenaar, Eindhoven
20:30
Martijn Koning
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
maandag 16 september 2013
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Diligentia, Den Haag
dinsdag 17 september 2013
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
woensdag 18 september 2013
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
20:00
Urbanus
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Lenette van Dongen
De Muze, Noordwijk
20:00
Martijn Koning
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeff Dunham
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 19 september 2013
20:00
Dolf Jansen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Urbanus
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Thomas van Luyn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - V
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lebbis
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 20 september 2013
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Speeldoos, Vught
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cabarestafette
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Cabarestafette
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ton Kas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - V
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Katinka Polderman
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thomas van Luyn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lebbis
Musis, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel
Posttheater, Arnhem
Joe Eagan / Paul Myrehaug / Peter White / Sand Van
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 21 september 2013
20:00
Arno van der Heyden
De Tramwerkplaats, Winschoten
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Capellenborg Theater, Wijhe
20:15
Who's afraid of George and Mildred?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Anne Jan Toonstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lenette van Dongen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren met De Ware Naaktheid/try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Katinka Polderman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sander van Opzeeland
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Stefan Pop
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Stefan Pop
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Erik van Muiswinkel
Posttheater, Arnhem
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 22 september 2013
14:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Munttheater, Weert
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Electropis - Henry van Loon
Parktheater, Eindhoven
Joe Eagan / Paul Myrehaug / Peter White / Sand Van
The Hub for Expats, Eindhoven
14:00
Comedy Under The Stars
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Thijs Kemperink / André Manuel
Proeflokaal Belgie, Almelo
maandag 23 september 2013
The Florin English Comedy Night
Café The Florin, Utrecht
20:00
Stefan Pop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 24 september 2013
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 september 2013
20:00
Erik van Muiswinkel
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller
Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - V
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Het Perron, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 26 september 2013
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Reggehof, Goor
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Podium 't Beest, Goes
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Chris van der Ende - Gek
Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Het Perron, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 27 september 2013
20:00
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochen Otten
Werftheater, Utrecht
20:00
Nadaav Chermon / Jean Opgenort / Koen Rijsbrack / e.a.
RAAF, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lebbis
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik van Muiswinkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Eric Koller
De Nieuwe Doelen, Gorinchem