Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Den Blank
Overijse
De Reggehof
Goor
Het Klooster
Woerden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podium heino
Heino
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Ledeltheater
Oostburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Pas
Heesch
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Koningshof
Maassluis
20:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
BaronTheater
Opende
Theater De Kolk
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Klameare
Workum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Theothorne
Dieren
De Boodschap
Rijen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Speeldoos
Vught
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Het Trefpunt
Warmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Druten
Druten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Bres
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Adelberg
Lommel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
donderdag 31 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 01 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Anuar - Vastberaden
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
Eric Koller - Fire in the hole
Posthuis Theater, Heerenveen
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jeroen Leenders - Geen idee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim
Dok6, Panningen
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Almere, Almere
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
zaterdag 02 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
zondag 03 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
maandag 04 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 05 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad