Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. De Stringe
Vichte
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Weijer
Boxmeer
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
zaterdag 14 januari 2012
20:00
Jörgen Raymann
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Leenders
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Stringe, Vichte
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Comedytrain: Henry van Loon + Stefan Pop
Effenaar, Eindhoven
20:00
Brokstukken - Three times a lady
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Arjan Ederveen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Anuar - Gedreven
De Boodschap, Rijen
20:00
Anne van Rijn
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Meervaart, Amsterdam
zondag 15 januari 2012
Theo Maassen - Met alle respect
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
De Gebroeders Fretz - Revolte
Schuur, Haarlem
20:00
Arjan Ederveen
De Reehorst, Ede
maandag 16 januari 2012
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nina de la Croix - Bas
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Muze, Noordwijk
dinsdag 17 januari 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Schudden - Noorderzon
Agnietenhof, Tiel
20:00
Purper - Helden
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Kristel Zweers - Puur
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Samkalden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 18 januari 2012
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Schudden - Noorderzon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Richard Groenendijk
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Purper - Helden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Musis, Arnhem
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Flint, Amersfoort
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Erik van Muiswinkel - 4-8-1961
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Anne van Rijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Alex Klaasen
Figi Theater, Zeist
donderdag 19 januari 2012
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Maas - Genade
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Schudden - Noorderzon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
De Weijer, Boxmeer
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Veste, Delft
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Dialoog, Ermelo
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kristel Zweers - Puur
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen