Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
NTGent
Gent
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Cultuurwerf
Vlissingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
30CC/Schouwburg
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
30CC/Schouwburg
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
013
Tilburg
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
C.C. Genk
Genk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werf
Aalst
zaterdag 09 februari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 10 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 12 februari 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
De Meenthe, Steenwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 13 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 14 februari 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst