Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jansstheater
Lochem
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Cultura
Ede
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Tripodia Katwijk
Katwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Theather Vlintenholt
Odoorn
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zondag 06 oktober 2013
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Jansstheater, Lochem
20:00
Urbanus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marc Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 07 oktober 2013
Brendon Burns / Greg Shapiro
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
NUHR
Diligentia, Den Haag
dinsdag 08 oktober 2013
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:00
Dolf Jansen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Stefan Pop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 09 oktober 2013
20:00
Dames voor na Vieren
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Dames voor na Vieren met Bruids- en Grafwerk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Katinka Polderman
Scheltema Complex, Leiden
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Posttheater, Arnhem
Brendon Burns / Greg Shapiro
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
Chassé Theater, Breda
20:15
Hans Liberg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 10 oktober 2013
20:00
Sander van Opzeeland
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Margriet Bolding
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Guido Weijers - V
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Urbanus
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater Concordia, Enschede
20:00
Lebbis
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brendon Burns / Greg Shapiro
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Enge Buren : De Ware Naaktheid
Podium 't Beest, Goes
20:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe
De Speeldoos, Vught
20:00
Erik van Muiswinkel
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Dames voor na Vieren
Cultura, Ede
vrijdag 11 oktober 2013
Brendon Burns / Greg Shapiro
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Lebbis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
van Beresteyn, Veendam
20:15
Guido Weijers - V
Tripodia Katwijk, Katwijk
Youp van 't Hek
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Stefan Pop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Urbanus
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lenette van Dongen
Spant!, Bussum
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Thomas van Luyn
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Eric Koller
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Sander van Opzeeland
Flint, Amersfoort
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Dok6, Panningen
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
BREStheater, Brielle
zaterdag 12 oktober 2013
20:00
Lebbis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Faulty Towers
Theather Vlintenholt, Odoorn
20:00
Eric Koller
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Vet Kindercabaret
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Sander van Opzeeland
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Emilio Guzman
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Stefan Pop
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Bloeiende Maagden
Posttheater, Arnhem
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Cabarestafette deluxe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thomas van Luyn
Het Klooster, Woerden
20:00
Comedy Night: Victor Luis van Es + Eric van der Wo
Effenaar, Eindhoven
20:15
De LULverhalen - Howard Komproe
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Sara Kroos
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marc Marie Huijbregts
Agnietenhof, Tiel
zondag 13 oktober 2013
20:00
Vet Kindercabaret
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marc Marie Huijbregts
Agnietenhof, Tiel
maandag 14 oktober 2013
Tex de Wit / Howard Komproe / Dolf Jansen / Thijs
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 15 oktober 2013
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jeroen Leenders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lenette van Dongen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Brokstukken
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
woensdag 16 oktober 2013
21:00
Roel C. Verburg
Vorstin, Hilversum
20:15
Herman in een bakje Geitenkwark
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis