Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Cultura
Ede
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
RAAF
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
22:15
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Idea
Soest
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
vrijdag 08 november 2013
20:00
Diederik van Vleuten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 09 november 2013
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Sander van Opzeeland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - REBEL
Posttheater, Arnhem
20:00
Wim Helsen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Figi Theater, Zeist
20:00
Eric Koller
De Molenberg, Delfzijl
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Cultura, Ede
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Bon theater, Medemblik
20:00
Katinka Polderman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 10 november 2013
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 11 november 2013
20:00
Benefiet Pepijn
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 november 2013
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Alex Klaasen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Ali B Beken(d)t
Posttheater, Arnhem
20:00
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
Made in Belgium
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
woensdag 13 november 2013
20:15
Ali B met ali B beken(d)t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dolf Jansen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jochen Otten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Made in Belgium
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Dorrestijn
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Sander van Opzeeland
Scheltema Complex, Leiden
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Posttheater, Arnhem
20:00
The Umbilical Brothers
Parktheater, Eindhoven
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - V
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pepijn Schoneveld - try out
Gigant, Apeldoorn
donderdag 14 november 2013
20:00
Dolf Jansen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marieke Visser
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Alex Klaasen
Theater De Veste, Delft
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
The Umbilical Brothers
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sander van Opzeeland
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Hulphond
Groene Engel, Oss
20:00
Micha Wertheim
Goudse Schouwburg, Gouda
Made in Belgium
Flint, Amersfoort
20:00
Eric Koller
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Stefan Pop
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 15 november 2013
Made in Belgium
Zaantheater, Zaandam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Thomas van Luyn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
van Beresteyn, Veendam
Hans Liberg - ATTACCA
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Alex Klaasen
Theater De Veste, Delft
20:00
The Umbilical Brothers
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dames voor na Vieren
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wim Helsen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - V
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Paul Schoolderman
RAAF, Rotterdam
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Margriet Bolding
De Bres, Leeuwarden
20:00
Suzanne Mateysen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
22:15
Amsterdam English Comedy Night
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 16 november 2013
20:00
Urbanus
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sander van Opzeeland
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Umbilical Brothers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Idea, Soest
20:00
Wim Helsen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Alex Klaasen
Theater De Veste, Delft
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Dames voor na Vieren
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Eric Koller
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jeroen Leenders
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Posttheater, Arnhem