Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Werftheater
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Werftheater
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. De Kei
Reusel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C Warenar
Wassenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Hofman
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Boxtel
Boxtel
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Gryphus
Vierlingsbeek
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Nuenen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater De Lievekamp
Oss
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Perron
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
donderdag 17 september 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 18 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 19 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
zondag 20 september 2015
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 23 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 24 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
vrijdag 25 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
zaterdag 26 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren