Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Speeldoos
Vught
Wesopa Weesp
Weesp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
CulturA & Zo
Nootdorp
C.C. De Kei
Reusel
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Huistheater De Steenakker
Haps
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Hofman
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Taverne
Bergen
De Weijer
Boxmeer
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Nuenen
Theater De Lievekamp
Oss
Werftheater
Utrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Perron
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Perron
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
donderdag 17 september 2015
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 18 september 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 19 september 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 20 september 2015
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 23 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 september 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 25 september 2015
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 26 september 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo