Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Cultura
Ede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
De Speeldoos
Vught
Spant!
Bussum
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Iduna
Drachten
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
C.C. Zundert
Zundert
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Allure Party Center
Utrecht
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Minnepoort
Leuven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 28 november 2014
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Agnietenhof, Tiel
Hans Liberg - ATTACCA
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Firma Zintuig
BIRD, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Cultura, Ede
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Werftheater, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Posttheater, Arnhem
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Speeldoos, Vught
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 29 november 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Urbanus Zelf!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
BREStheater, Brielle
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
van Beresteyn, Veendam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Iduna, Drachten
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lach het weg
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Zundert, Zundert
21:00
Kasper van Kooten - Karakters
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Johan Goossens | Leer mij de mensen kennen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Gondry
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Figi Theater, Zeist
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Werftheater, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Cameretten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Ali B beken(d)t
De Nieuwe Kolk, Assen
zondag 30 november 2014
20:00
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Pook, Oostknollendam
20:00
Arie Koomen / Martijn Oosterhuis / Rayen Panday
Allure Party Center, Utrecht
20:00
Arie Koomen / Leon van der Zanden / Silvester Zwaneveld
Theater Gooiland, Hilversum
maandag 01 december 2014
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Markant Uden, Uden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
dinsdag 02 december 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Piepschuim - Recept
Schuur, Haarlem
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Posttheater, Arnhem
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Karakters
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Zaantheater, Zaandam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ali B beken(d)t
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 03 december 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Max van den Burg - Amok
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Lukas Lelie / Steven Mahieu
Minnepoort, Leuven
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Amicitia Theater, Sneek
20:15
Jochem Myjer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer