Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
BREStheater
Brielle
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Grenslandhallen
Hasselt
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Reggehof
Goor
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koningshof
Maassluis
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
vrijdag 04 november 2016
20:15
Oldenosborn - #Life
Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - De Afterparty
BREStheater, Brielle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podium Boxtel, Boxtel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Mezrab Comedy Night
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 november 2016
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 06 november 2016
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 november 2016
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 08 november 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 09 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel