Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Trixxo Theater
Hasselt
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
21:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Idea
Soest
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Munttheater
Weert
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
21:15
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Weijer
Boxmeer
La Madeleine
Brussel
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Klein Theater
Dinxperlo
C.C. Genk
Genk
20:00
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
donderdag 25 november 2021
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Wilminktheater, Enschede
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Trixxo Theater, Hasselt
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Fulcotheater, IJsselstein
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs Kemperink - Herboren
Schouwburg Lochem, Lochem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
André Manuel - Sneu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino - Opgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 26 november 2021
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Chassé Theater, Breda
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater De Veste, Delft
20:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Rayen Panday - Focus
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Mythe, Goes
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Lebbis - De Ziel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Jandino - Opgefokt
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Wart Kamps
Het Veur Theater, Leidschendam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Muze, Noordwijk
Thijs Kemperink - Herboren
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Murth Mossel - Tot Op Dat Moment: De Evaluatie
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Idea, Soest
Christel de Laat - Hoe dan?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Grof geschud - Broeden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Vianen, Vianen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. De tippe, Vledder
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Uit het niets
Munttheater, Weert
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Storm, Winterswijk
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Zaantheater, Zaandam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Zaantheater, Zaandam
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 27 november 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Anuar - Eerlijk
C.C. Den Herd, Bladel
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Weijer, Boxmeer
Chicandier
La Madeleine, Brussel
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Diligentia, Den Haag
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Omval, Diemen
Thijs Kemperink - Herboren
Klein Theater, Dinxperlo
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Genk, Genk
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
Christel de Laat - Hoe dan?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Koningshof, Maassluis
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg