Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Sneek
Sneek
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
BaronTheater
Opende
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Carrousel
Ommen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Brink
Obdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Brink
Leunen
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
vrijdag 30 november 2012
20:00
Marco Roelofs - Kaal
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Emilio Guzman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Piepschuim
De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers
De Warande, Turnhout
20:00
Micha Wertheim
De Warande, Turnhout
20:00
Lenette van Dongen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Martijn Koning
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Katinka Polderman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Idea, Soest
20:00
Emilio Guzman
Theater Idea, Soest
20:00
Alex Klaasen
Theater Sneek, Sneek
Eric Koller - Fire in the hole
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Emilio Guzman
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Emilio Guzman
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Piepschuim
Kantine Walhalla, Rotterdam
Wilko Terwijn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Emilio Guzman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Eric Koller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Hof in Salland, Raalte
20:00
Dolf Jansen
Hof in Salland, Raalte
20:00
Diederik van Vleuten
Hof in Salland, Raalte
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Emilio Guzman
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Emilio Guzman
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Jeroen Leenders
Fidei et Arti, Oudenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Margriet Bolding
BaronTheater, Opende
20:00
Eric Koller
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Emilio Guzman
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Arno van der Heyden
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jeroen Leenders
Theater Carrousel, Ommen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Jochen Otten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Piepschuim
De Brink, Obdam
20:00
Lebbis
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
The Umbilical Brothers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Thomas van Luyn
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Eric Koller
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Umbilical Brothers
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen
Theater de Kom, Nieuwegein
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Lebbis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Thomas van Luyn
Bon theater, Medemblik
20:00
Stefan Pop
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Enge Buren - Reuring
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Jeroen Leenders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jochen Otten
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Emilio Guzman
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jeroen Leenders
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Micha Wertheim
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Piepschuim
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Emilio Guzman
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Piepschuim
De Brink, Leunen
20:00
Eric Koller
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Leidse Schouwburg, Leiden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Anne Jan Toonstra
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Emilio Guzman
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Piepschuim
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Emilio Guzman
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Eric Koller
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Klaasen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Katinka Polderman
Kukeleku, Horst
20:00
Dolf Jansen
Kukeleku, Horst
20:00
Margriet Bolding
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
Op Sterk Water - Alfa
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Emilio Guzman
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Emilio Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochen Otten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Emilio Guzman
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Emilio Guzman
De Noordgouw, Heerde
20:00
Micha Wertheim
C.C. Hasselt, Hasselt