Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
vrijdag 30 november 2012
20:00
Jochen Otten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Emilio Guzman
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Emilio Guzman
De Noordgouw, Heerde
20:00
Micha Wertheim
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Jochen Otten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Emilio Guzman
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders
Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
20:00
Jochen Otten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ton Kas
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Emilio Guzman
Schuur, Haarlem
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eric Koller
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Piepschuim
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Piepschuim
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Eric Koller
Jan van Besouw, Goirle
20:00
The Umbilical Brothers
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Emilio Guzman
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lebbis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Eric Koller
Podium 't Beest, Goes
20:00
Emilio Guzman
Podium 't Beest, Goes
20:00
Jochen Otten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Emilio Guzman
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Eric Koller
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Eric Koller
De Dialoog, Ermelo
20:00
Eric Koller
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Concordia, Enschede
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Arno van der Heyden
Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Prismare, Enschede
20:00
Thomas van Luyn
Theater Concordia, Enschede
20:00
Alex Klaasen
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater De Kik, Elst
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ton Kas
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Kamagurka - Sprook
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Eric Koller
De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's
De Reehorst, Ede
20:00
Eric Koller
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
20:00
De Hyena's
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeroen Leenders
De Cammeleur, Dongen
20:00
Daniël Arends
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Jochen Otten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Thomas van Luyn
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning
Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Burgerweeshuis, Deventer
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jochen Otten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Emilio Guzman
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:00
The Umbilical Brothers
Diligentia, Den Haag
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Margriet Bolding
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Rietveld Theater, Delft
20:00
Emilio Guzman
Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Leenders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Emilio Guzman
BREStheater, Brielle
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Mezz, Breda
20:00
Piepschuim
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Emilio Guzman
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Piepschuim
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Margriet Bolding
Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's
Theater Top, Bemmel