Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
MC Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Warande
Turnhout
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Den Blank
Overijse
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Casino Beringen
Beringen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:00
De hoogte
Winsum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Bon theater
Medemblik
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Trukendoos
Harelbeke
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Kik
Elst
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Toegift
Den Hoorn
De Kattendans
Bergeijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 25 april 2013
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 26 april 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C Warenar, Wassenaar
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Paulien Cornelisse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Beun, Heiloo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 april 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 28 april 2013
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch