Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:00
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg
Kortrijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cultura
Ede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
17:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
woensdag 22 april 2015
20:00
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cultura, Ede
Daniël Arends - Carte Blanche
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Figi Theater, Zeist
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Schouwburg, Kortrijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Buitenstaanders
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 23 april 2015
Martin Simek - Enkelspel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Buitenstaanders
Cultura, Ede
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - ATTACCA
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Lach het weg
Hoftheater, Raalte
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Oeloek | Prille Roest (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Musis, Arnhem
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Orpheus, Apeldoorn
20:30
De Lulverhalen 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Singer Theater, Laren
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon | Sluimer
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
17:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Carte Blanche
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 24 april 2015
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
BREStheater, Brielle
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Oeloek - Prille Roest
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Greg Shapiro | Part-time Hypocrite
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Lach het weg
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Buitenstaanders
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martin Simek - Enkelspel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Schalm, Veldhoven