Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis de Leest
Izegem
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Rex
Mol
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arsenaal Theater
Vlissingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zalencentrum Morshuis
Albergen
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De kollebloem
Puurs
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Poorterij
Zaltbommel
De Toegift
Den Hoorn
Flint
Amersfoort
woensdag 13 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 14 maart 2013
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Enge Buren - Reuring
Perron-3, Rosmalen
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arsenaal Theater, Vlissingen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Max van den Burg - Schlemiel
De Kattendans, Bergeijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Sabine Beens - Ça bien!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
zaterdag 16 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Plomblom, Ninove
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
CulturA & Zo, Nootdorp
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Poorterij, Zaltbommel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Toegift, Den Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue
Flint, Amersfoort