Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koningshof
Maassluis
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
van Beresteyn
Veendam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Onder de Molen
Vorden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Concertgebouw
Brugge
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
De Smeltkroes
Maarheeze
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fidei et Arti
Oudenbosch
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater De Omval
Diemen
Bon theater
Medemblik
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Musis
Arnhem
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
vrijdag 05 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 06 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 10 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam