Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Ons Tejater
Lieshout
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schakel
Gilze
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Hofnar
Aalten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Herd
Bladel
BREStheater
Brielle
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Taverne
Bergen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
City Theater
Schijndel
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Brouckere
Torhout
Zaantheater
Zaandam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Achterom
Hilversum
zaterdag 24 oktober 2015
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 26 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 oktober 2015
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 29 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
vrijdag 30 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum