Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
La Madeleine
Brussel
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:45
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
zaterdag 25 mei 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
zondag 26 mei 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 27 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 28 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 29 mei 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 30 mei 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 31 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen