Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Markant Uden
Uden
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
Parochiehuis
Aalsmeer
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Scala Theater
Utrecht
Podium heino
Heino
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Maaspodium
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Scala Theater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
't Getouw
Mol
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
MECC
Maastricht
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zaterdag 21 november 2020
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:30
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
zondag 22 november 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
maandag 23 november 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
dinsdag 24 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
woensdag 25 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 26 november 2020
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn