Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Molen
Beuningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koningshof
Maassluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werft
Geel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Brouckere
Torhout
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
Meervaart
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Nova
Wetteren
C.C. Ter Dilft
Bornem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
G.C. Tentakel
Zonhoven
Witte Theater
IJmuiden
20:15
De Eendracht
Gemert
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater Dakota
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
S.C.C. De Enck
Oirschot
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meerpaal
Dronten
Fulcotheater
IJsselstein
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Willem
Papendrecht
zaterdag 16 februari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
zondag 17 februari 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 20 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 21 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 22 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht