Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Werft
Geel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Nova
Wetteren
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
HAN Campustheater
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
G.C. Tentakel
Zonhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meerpaal
Dronten
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 16 februari 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 februari 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 20 februari 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 21 februari 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 22 februari 2013
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag