Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Aan de Slinger
Houten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Casino Beringen
Beringen
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
20:15
't Onkrooid
Arendonk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
't Theaterke
Best
Casino Beringen
Beringen
20:00
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
DeMess
Naarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 13 oktober 2022
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday - Focus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater De Veste, Delft
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:30
Merijn Scholten - Solo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Casino Beringen, Beringen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Posttheater, Arnhem
20:15
Bas Birker
't Onkrooid, Arendonk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Comedytunes Comedynight
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 14 oktober 2022
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Saman Amini's integratieplan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alex Ploeg - Ego
Hoftheater, Raalte
20:15
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Pannekoek - DNA
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Koningshof, Maassluis
20:15
Patrick Laureij - Live
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rayen Panday - Focus
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Singer Theater, Laren
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Ronald Snijders - Een avond met mij
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater PePijn, Den Haag
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Diligentia, Den Haag
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Weijer, Boxmeer
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
't Theaterke, Best
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Casino Beringen, Beringen
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Posttheater, Arnhem
Martijn Crins - Mesthoop
Posttheater, Arnhem
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Girls And Boys
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 15 oktober 2022
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - DNA
Markant Uden, Uden
Alex Ploeg - Ego
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Sneek, Sneek
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Jan Beuving - Restante
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
DeMess, Naarden
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Patrick Laureij - Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultura, Ede
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht