Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
17:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Zaantheater
Zaandam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Groene Engel
Oss
De Molenberg
Delfzijl
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
vrijdag 27 september 2013
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lebbis
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Cultura, Ede
20:15
Erik van Muiswinkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 28 september 2013
17:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jochen Otten
Werftheater, Utrecht
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Urbanus
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lebbis
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Diederik van Vleuten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marco Roelofs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Onno Innemee met Ojee, Papadag!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vincent Bijlo
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 29 september 2013
20:00
Urbanus
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Vet Kindercabaret
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 30 september 2013
20:00
Jeroen Leenders
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 oktober 2013
20:00
Thomas van Luyn
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Zaantheater, Zaandam
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Claudia de Breij - Alleen voor de Nederlandse film
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 02 oktober 2013
20:00
Ton Kas
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van Opzeeland
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Micha Wertheim
Theater De Omval, Diemen
donderdag 03 oktober 2013
Brendon Burns / Greg Shapiro
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric Koller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Emilio Guzman
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Stefan Pop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sander van Opzeeland
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dames voor na Vieren
Het Klooster, Woerden
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Nuenen
20:15
Guido Weijers - V
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Koningshof, Maassluis
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Madelijne Kool & Andre Pouwer: De Geluk App
Podium 't Beest, Goes
20:30
Lammerentoer deLuxe met De Bloeiende Maagden
Groene Engel, Oss
vrijdag 04 oktober 2013
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Molenberg, Delfzijl
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Sander van Opzeeland
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Het Klooster, Woerden
20:15
Marlon Kicken
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Diederik van Vleuten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Boodschap, Rijen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Chris van der Ende - Gek
BREStheater, Brielle
20:30
Dames voor na Vieren
Posttheater, Arnhem
zaterdag 05 oktober 2013
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Guido Weijers - V
Het Kielzog, Hoogezand
Brendon Burns / Greg Shapiro
Theater PePijn, Den Haag
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Jochen Otten
In de Brouwerij, Asten
20:00
Urbanus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marc Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kamagurka - Sprook
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
van Beresteyn, Veendam
20:15
Chris van der Ende - Gek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Diligentia, Den Haag
20:15
Klaas van der Eerden met Sixpack (The best of Klaa
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland