Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podium 't Beest
Goes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Boelies Pub
Winschoten
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Meerpaal
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Prismare
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater het Pakhuis
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Theater 1892
Zoetermeer
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
donderdag 29 november 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium 't Beest, Goes
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 30 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Alex Klaasen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alex Klaasen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Alex Klaasen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Alex Klaasen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater De Kik, Elst
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Idea, Soest
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Concordia, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Boelies Pub, Winschoten
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Arno van der Heyden
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Arno van der Heyden
Prismare, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater het Pakhuis, Hoorn
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Kampanje, Den Helder
Carolien Borgers - Happy End
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Daniël Arends
Klein Theater, Dinxperlo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Bloeiende Maagden
Schouwburg Almere, Almere
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Hyena's
Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's
De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's
Theater 1892, Zoetermeer
20:00
De Hyena's
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Hof in Salland, Raalte
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Dolf Jansen
Kukeleku, Horst
20:00
Dolf Jansen
Hof in Salland, Raalte
20:00
Dolf Jansen
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Zaantheater, Zaandam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Emilio Guzman
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Emilio Guzman
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Emilio Guzman
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Emilio Guzman
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Emilio Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
Schuur, Haarlem
20:00
Emilio Guzman
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Emilio Guzman
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Emilio Guzman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Emilio Guzman
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Emilio Guzman
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Emilio Guzman
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Emilio Guzman
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Emilio Guzman
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Emilio Guzman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Emilio Guzman
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Emilio Guzman
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Emilio Guzman
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Emilio Guzman
De Noordgouw, Heerde
20:00
Emilio Guzman
Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Theater Idea, Soest
20:00
Emilio Guzman
Podium 't Beest, Goes
20:00
Emilio Guzman
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Emilio Guzman
Theater De Veste, Delft
20:00
Emilio Guzman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Emilio Guzman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Emilio Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Theothorne, Dieren