Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Mezz
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Theater De Kik
Elst
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
donderdag 29 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 30 november 2012
20:00
De Hyena's
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. De Werf, Aalst
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Lebbis
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ton Kas
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sander van Opzeeland
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Almere, Almere
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Emilio Guzman
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Stefan Pop
Podium Mozaiek, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Meervaart, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jeroen Leenders
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Emilio Guzman
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Zalencentrum de Treemter, Balk
Carolien Borgers - Happy End
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Margriet Bolding
Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Piepschuim
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Emilio Guzman
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Piepschuim
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Mezz, Breda
20:00
Emilio Guzman
BREStheater, Brielle
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Thomas van Luyn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Jeroen Leenders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Margriet Bolding
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Rietveld Theater, Delft
20:00
Emilio Guzman
Theater De Veste, Delft
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:00
The Umbilical Brothers
Diligentia, Den Haag
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jochen Otten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Emilio Guzman
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Burgerweeshuis, Deventer
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jochen Otten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Thomas van Luyn
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning
Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Daniël Arends
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Jeroen Leenders
De Cammeleur, Dongen
20:00
De Hyena's
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
20:00
Eric Koller
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Eric Koller
De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's
De Reehorst, Ede
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ton Kas
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Kamagurka - Sprook
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater De Kik, Elst
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Eric Koller
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Concordia, Enschede
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Arno van der Heyden
Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Wilminktheater, Enschede