Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Theothorne
Dieren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Nuenen
Porgy en Bess
Terneuzen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Amicitia Theater
Sneek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Helmond
Helmond
De Schakel
Gilze
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Meervaart
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
De Poorterij
Zaltbommel
Podium Mozaiek
Amsterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Kattendans
Bergeijk
De Boodschap
Rijen
Het Klooster
Woerden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Amicitia Theater
Sneek
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
C.C. Hasselt
Hasselt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Kulturhus
Borne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Dorpstheater Wormer
Wormer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Chassé Theater
Breda
woensdag 20 maart 2013
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 21 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 22 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 23 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda