Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Genk
Genk
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Fulcotheater
IJsselstein
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Figi Theater
Zeist
21:00
Figi Theater
Zeist
DRU Industriepark
Ulft
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
16:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. `t Schaliken
Herentals
Maaspodium
Rotterdam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
Martiniplaza
Groningen
21:30
Martiniplaza
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Mystiek Theater
Enschede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Simplon
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
21:30
Martiniplaza
Groningen
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 10 oktober 2020
20:00
Cabaret Café Powered bij Aegon
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Agora Theater Lelystad, Lelystad
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Genk, Genk
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Verelst - Amai
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Rayen Panday - Trigger
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Klooster, Woerden
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Korrel Zout
DRU Industriepark, Ulft
zondag 11 oktober 2020
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
maandag 12 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 13 oktober 2020
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 14 oktober 2020
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen