Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Dorpstheater Wormer
Wormer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Scala Helmond
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Spieghel
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
C.C. Breughelzaal
Bree
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Iduna
Drachten
Utopia
Drunen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Havezathe het Everloo
Rossum
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Tivoli
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
zaterdag 22 december 2012
Schudden - We vieren het maar
Posttheater, Arnhem
20:30
Camerettten - Finaletournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Thijs Maas - Concert
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Achterom, Hilversum
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater de Kom, Nieuwegein
Speelman & Speelman - Optimisten
Dorpstheater Wormer, Wormer
zondag 23 december 2012
Dani - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 december 2012
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 december 2012
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roel Meijvis - Roelette
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Deventer Schouwburg, Deventer
donderdag 27 december 2012
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilko Terwijn
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jandino Asporaat - De Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 28 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilko Terwijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Op Sterk Water - Alfa
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Agnietenhof, Tiel
20:30
Arie Koomen / Dorine Wiersma / Fuad hassen / Jeroe
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 29 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Scala Helmond, Helmond
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 30 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
maandag 31 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
woensdag 02 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
donderdag 03 januari 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 04 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 05 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 08 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
woensdag 09 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam