Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningshof
Maassluis
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Almere
Almere
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Musiater
Zevenaar
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meiboom
Krabbendijke
C.C. Hasselt
Hasselt
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Haastrecht
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Kik
Elst
Theater De Kolk
Assen
De Schakel
Gilze
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
van Beresteyn
Veendam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Onderdak
Sassenheim
van Beresteyn
Veendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Winsinghhof
Roden
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schuur
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Bogaard
Sint-Truiden
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Ploter
Ternat
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 25 januari 2013
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
zaterdag 26 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Jetty Mathurin Consultaante
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
zondag 27 januari 2013
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 28 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 29 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
Schuur, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Bogaard, Sint-Truiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
woensdag 30 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
van Beresteyn, Veendam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer