Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Speeldoos
Vught
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
So What!
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Parktheater
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater De Veste
Delft
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 26 februari 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nacht van het cabaret
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Speeldoos, Vught
maandag 28 februari 2011
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Gili
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
De Oosterpoort, Groningen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 03 maart 2011
Acda en de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Henry van Loon - De Henry van Loon entertainment s
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Murth Mossel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - BOHEEMS
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefan Pop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Cabarestafette 25 jaar
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 04 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
20:15
Op Sterk Water
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
20:30
Soundos / Ygor
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 05 maart 2011
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joep Onderdelinden - Nat
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Hillenius
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Spant!, Bussum
Sara Kroos - BOHEEMS
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Meervaart, Amsterdam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Rotterdam, Rotterdam
zondag 06 maart 2011
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 08 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 09 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Eric Koller
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jurk! - Avondjurk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - BOHEEMS
Diligentia, Den Haag
20:30
Thijs Maas
Goudse Schouwburg, Gouda
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
donderdag 10 maart 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Deng Boy Fu a Birti - Poppekast
Meervaart, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - BOHEEMS
Figi Theater, Zeist
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Leest, Waalwijk