Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
Musis
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Veluvine
Nunspeet
De Meerpaal
Dronten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
HAN Campustheater
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Nuenen
Hoftheater
Raalte
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Musis
Arnhem
20:30
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Munttheater
Weert
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
CK Theater
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Achterom
Hilversum
De Reggehof
Goor
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Heineken Music Hall
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Kolk
Assen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Capitole
Gent
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Het LOO
Tessenderlo
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
Schaffelaartheater
Barneveld
Café The Florin
Utrecht
Pook
Oostknollendam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Musis
Arnhem
Het Musiater
Zevenaar
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Dok6
Panningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
De Schakel
Gilze
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
donderdag 18 april 2013
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 19 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Hoftheater, Raalte
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeroen Leenders - Geen idee
CK Theater, Roermond
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - De Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
Howard Komproe: LULverhalen
De Reggehof, Goor
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - V
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zaterdag 20 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide