Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Klooster
Nuenen
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
Capitole
Gent
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
CK Theater
Roermond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Munttheater
Weert
Flint
Amersfoort
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Schakel
Gilze
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Pook
Oostknollendam
Dok6
Panningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Arto Theater
Schoonhoven
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Agnietenhof
Tiel
Café The Florin
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Zaantheater
Zaandam
donderdag 18 april 2013
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 19 april 2013
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Gashouder, Dedemsvaart
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Howard Komproe: LULverhalen
De Reggehof, Goor
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
Hoftheater, Raalte
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
CK Theater, Roermond
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Javier Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
zaterdag 20 april 2013
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam