Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
Allicht
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Lux
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Theater De Veste
Delft
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultura
Ede
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
zaterdag 12 februari 2011
20:15
Hans Dorrestijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jeroen van Merwijk
Diligentia, Den Haag
20:30
Jorrit Rogaar
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Uit Bed
Meervaart, Amsterdam
20:15
Vrouw Holland
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 13 februari 2011
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:00
Theatersport: BinnensteBuiten vs ???
Allicht, Nijmegen
maandag 14 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 15 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Dick en Debbie - Rampen Tampen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Diligentia, Den Haag
woensdag 16 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - BOHEEMS
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater De Lievekamp, Oss
donderdag 17 februari 2011
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Nat
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Loze Kreten
Meervaart, Amsterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Lux, Nijmegen
20:15
Pieter Derks
Diligentia, Den Haag
20:15
Robbert Jan Proos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Ronald Smink
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - BOHEEMS
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
vrijdag 18 februari 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 19 februari 2011
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
zondag 20 februari 2011
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 23 februari 2011
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
donderdag 24 februari 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft