Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Twentse Schouwburg
Enschede
12:00
Atak
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
woensdag 01 juni 2011
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 02 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Halve finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 03 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Chris van der Ende
So What!, Gouda
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Halve finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 04 juni 2011
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Freek de Jonge
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Freek de Jonge - Neven
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat
Chassé Theater, Breda
20:00
Maarten Ebbers
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 05 juni 2011
16:00
De Vliegende Panters
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
New Cool Collective / Sietse van Gorkom / Vliegend
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 06 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 07 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Parktheater, Eindhoven
woensdag 08 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 09 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - Neven
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 10 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 11 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
21:00
Howard Komproe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 13 juni 2011
20:30
Jonathan Coulton / Paul and Storm
Melkweg, Amsterdam
woensdag 15 juni 2011
21:00
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 juni 2011
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 17 juni 2011
20:00
De Grote Improvisatieshow
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 18 juni 2011
20:30
Ghijs van Rhijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Twentse Schouwburg, Enschede
12:00
Twents Theatersport Toernooi
Atak, Enschede
dinsdag 21 juni 2011
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 22 juni 2011
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 23 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 24 juni 2011
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 25 juni 2011
21:00
Adam Fields / Hank / Thijs Kemperink
De Peppel, Zeist
20:30
Carolien Borgers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Nathalie Baartman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 29 juni 2011
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 02 juli 2011
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Thijs van Domburg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2011
21:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kim van Zeben
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 10 juli 2011
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
vrijdag 15 juli 2011
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zaterdag 16 juli 2011
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zondag 17 juli 2011
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
17:30
Ik hou van Herman
Beauforthuis, Austerlitz