Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Blank
Overijse
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
CulturA & Zo
Nootdorp
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Spil
Roeselare
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
woensdag 27 februari 2013
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Plomblom, Ninove
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Velinx, Tongeren
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Markant Uden, Uden
Philippe Geubels
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Van nature
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater aan de Schie, Schiedam
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Schudden - We vieren het maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim
Theater De Lievekamp, Oss
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Storm, Winterswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ashton Brothers - Treasures
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 februari 2013
Anuar - Vastberaden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werf, Aalst
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij
De Meerpaal, Dronten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Goudse Schouwburg, Gouda
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Parktheater, Eindhoven
20:30
Theatergroep Oeloek
Podium 't Beest, Goes
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Electropis
Theater Idea, Soest
Karin Bruers - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 01 maart 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum