Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Achterom
Hilversum
Schaffelaartheater
Barneveld
Koningshof
Maassluis
Theater `t Spieker
Eibergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
Theater De Molen
Beuningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Het Trefpunt
Warmond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Werft
Geel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Nova
Wetteren
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Brouckere
Torhout
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Groene Engel
Oss
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 15 februari 2013
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
zaterdag 16 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 17 februari 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 20 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 21 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
vrijdag 22 februari 2013
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam